1.12. 2018.

Honorarni posao Potrebne konobarice,zenski krupijei i hostese za rad u Svajcarskoj

Ema – Bilo gde

OBAVEŠTENJE: Ovaj oglas za posao je istekao i više nije validan!

Opis posla

Potrebne konobarice,zenski krupijei i hostese za rad u Svajcarskoj
Odlicni uslovi!
Potrebne devojke do 30 godina za rad u Svajcarskoj. Za devojke sa EU papirima obezbedjena PRIJAVA.
U ponudi su sledece pozicije:
-krupijei sa iskustvom (diler za poker),
-konobarice,
-hostese-domacini u diskotekama (promo stolovi),
Obezbeđeni su fiksna plata + procenat + bonus + bakšiš.
Nedeljna i dnevna isplata.

Način prijave za posao

Poruke i prijave slati na broj 065/669-22-17(poziv, SMS, viber, whats app)
ili na email: promotionsserbia@gmail.com
Razgovori se obavljaju u Beogradu

Kategorija: Ugostiteljstvo. Tip posla: Honorarni posao. Oznake: hostese, inostranstvo, konobarica i zenski krupijei.

168 pregleda, 2 u toku dana

Forumular za prijavu

Ostavite komentar