5.02. 2020.

Sezonski posao Strojar na bageru

Kadus d.o.o.Bilo gde

OBAVEŠTENJE: Ovaj oglas za posao je istekao i više nije validan!

Opis posla

Tvrtka PEDOM-ASFALTI d.o.o., bavi se ručnim i strojnim asfaltiranjem, asfaltiranjem ceste, pripremom terena i renoviranjem asfalta.
Mjesto rada: Zagreb i okolica, Sjeverozapadna Hrvatska, Sv. Ivan Zelina
Opis poslova:
– Rad na bagerima točkašima ili gusjeničarima ukupne mase do 18 t
– Rad na kombinirci tipa CAT 434 i sl.
– Rad na bageru iskop rovova, kanalizacije, otvorenih kanala planiranje zemlje i tampona, utovar materijala sa deponija na kamion
– Uređenje lokalnih cesta te priprema za njihovo asfaltiranje
Uvjeti rada:
– SSS
– Terenski rad
– Poželjno radno iskustvo 2 godine
– Vozačka dozvola B kategorija
– Izražena komunikativnost i želja za timskim radom
– Radno vrijeme 07 – 17 h te radna svaka druga subota
– Stranim radnicima omogućujemo plaćeni smještaj (osiguran prijevoz od smještaja do gradilišta)
Nudimo:
– Plaćeni jedan topli obrok
– Troškove dozvole za boravak i rad za strane državljane snosi poslodavac
– Osiguran prijevoz od smještaja do gradilišta, povratak od gradilišta do smještaja
– Redovita primanja sa svim doprinosima
– Osigurana radna odjeća i obuća

Način prijave za posao

Prijave na posao@kadus.hr ili na +385 99 51 20 488

Kategorija: Građevinarstvo. Tip posla: Sezonski posao. Oznake: bager i hrvatska. Plata: 800 - 1000 €.

71 pregleda, 1 u toku dana

Forumular za prijavu

Ostavite komentar