Konobar

Application deadline date has been passed for this Job.
Piccolo
  • Datum objave: 03/03/2024
  • Aplicirali 0
  • Pregledi 155
Opis posla

Tražimo odgovornu, marljivu i urednu osobu za sezonski posao na radnom mjestu Konobar. Poželjno iskustvo rada u restoranu, ali nije uvjet

Zadaci:

  • pripremanje restorana i ostalih prostorija za početak rada
  • postavljanje (serviranje) stolova te briga o čistoći i estetskoj uređenosti stolova
  • doček gostiju, donošenje jelovnika, vinske karte ili upućivanje u dnevnu ponudu, odnosno preporuka o specijalitetima kuće
  • uzimanje narudžbi od gostiju, evidentiranje narudžbi, posluživanje hrane i pića
  • koordinacija s ostalim poslužnim i kuhinjskim osobljem
  • odgovornost za higijenu i čistoću restorana
  • održavanje higijenskih standarda i standarda kvalitete, primjenjivanje HACCAP pravila
  • obavljanje ostalih poslova po uputama nadređenog

Uvjeti:

  • poželjno iskustvo rada u restoranu, ali još važnije volja za radom i učenjem
  • izražena odgovornost
  • izražene organizacijske i komunikacijske vještine
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poželjno znanje drugog stranog jezika (njemački, talijanski)
  • pedantnost, dosljednost, sklonost timskom radu, ozbiljnost i profesionalnost
  • brzina i snalažljivost, ljubaznost, točnost

  • Posao traje sezonski od 4.-10. mjeseca i odvija se na otoku Smokvica u sklopu Nacionalnog parka Kornati u Republici Hrvatskoj
  • Zaposlenik će biti smješten u zajedničkom smještaju
  • Hranu i radnu uniformu osigurava poslodavac
Detalji posla
  • Plata80 000 +
  • IskustvoManje od 1 godine
  • PolOba
Uža lista Nikada nikome ne plaćajte test ili intervju za prijavu za posao.